A hajdú-bihari hóhelyzet is szóba került a Tilos Rádióban

Debrecenből Bajdó László és kollégánk, Kántor-Újvári Gerda, a Debreciner újságírója számolt be a helyi aktualitásokról.

Ismét Körkapcsolás volt a Tilos Rádióban, ami azt jelenti, hogy a budapesti stúdió mellett vidéki városok vendégei beszéltek helyi ügyekről, aktuális történésekről. Ezen a héten az egész országot érintő hóhelyzet is szóba került, valamint a Debreciner extrém hidegre felkészítő cikkét is kivesézték a résztvevők. Debrecenből a szokás szerint Bajdó László és kollégánk, Kántor-Újvári Gerda várta a nézők kérdéseit.

Tilos Rádió
A Debreciner szerkesztőségéből jelentkeztek be az élő adásba – Fotó: Bereczki Boldizsár

Többek közt téma volt a Debrecent napok óta beborító hótakaró, az emiatt szinte lehetetlenné vált biciklisfutárkodás és a megyei települések felkészültsége is.

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék