Ismét Körkapcsolás volt a Tilos Rádióban, ami azt jelenti, hogy a budapesti stúdió mellett vidéki városok vendégei beszéltek helyi ügyekről, aktuális történésekről. Ezen a héten az egész országot érintő hóhelyzet is szóba került, valamint a Debreciner extrém hidegre felkészítő cikkét is kivesézték a résztvevők. Debrecenből a szokás szerint Bajdó László és kollégánk, Kántor-Újvári Gerda várta a nézők kérdéseit.

Többek közt téma volt a Debrecent napok óta beborító hótakaró, az emiatt szinte lehetetlenné vált biciklisfutárkodás és a megyei települések felkészültsége is.












