A Mátészalkaleaks aktivistája korábban csigajelmezben sprintelte le a vonatot. Most azt mondják, a teljes felújítás jelentene megoldást. A MÁV azt közölte, javult a közlekedés színvonala a vonalon.
Kapcsolódó írások:
– Túlélőcsomagot kaptak a Mátészalka-Debrecen vasútvonal utasai
– Két és fél év után érte utol a csigát a MÁV által szponzorált cáfolóember












