Mostanság már nincs ilyen összefogás, együttes megmutatkozás, közös kiállás Debrecenben. Talán azért, mert a bringafővárosban (by Kósa Lajos) minden rég rendben van ezen a területen. Is.
A videón a menet tíz évvel ezelőtti indulásának perceivel kezdődik, végül a Kossuth téri emeléssel zárul. Laczkó Kornél készítette az akkori vagy.hu online újságnak.
A VIDEÓLELET gyűjteményünk korábbi darabjait itt láthatod.












