Az Országos Rendőr-főkapitányság nem tartja kötelezően szükségesnek, hogy az állampolgárokkal közvetlenül intézkedő járőrök maszkot viseljenek, a nádudvari polgárőrség viszont fontosnak véli ezt a megelőző intézkedést lómagasságból is – amint az a hajdú-bihari város közösségi oldalán látható.
A SZEMEDNEK HIGGY! rovatunk korábbi publikációi itt láthatók.












