A NAP KÉPE Éljen a haza! Éljen a magyar sajtószabadság! 2024-07-23 3:21 du. NT Elköltözött eddigi helyéről, a Dósa nádor térről a megyei napilap, a Hajdú-bihari Napló szerkesztősége. Tart a takarítás. Debrecen, 2024. július 23. Olvasónk küldte Olvasónk küldte A NAP KÉPE rovatunk korábbi fotói itt láthatók. A NAP KÉPEDebrecenmédiavároskép PrevElőző Egy akkumulátor-összeszerelőt már átadtak Debrecenben, de a tiltakozó civilek nem adják fel a küzdelmet KövetkezőNext „Nem kapott a magyar választó baloldali politikát tulajdonképpen soha” – Dombi Mihály a Debreciner Podcastban
Feloszlatást kezdeményez két képviselő – utoljára ülésezhet Debrecen közgyűlése a hosszú nyári szünetük előtt 2026.06.23.08:10 / Kántor-Újvári Gerda
Polgáron inkább vállalják a törvénysértést, de nem emelik meg a városvezetés fizetését 2026.06.22.19:41 / Polgár Tóth Tamás
Ellenzi a lakóházak melletti akkubontást Hajdúhadház tiszás országgyűlési képviselője is 2026.06.22.13:42 / Polgár Tóth Tamás
Titkolja a köztársasági elnök, hogy milyen megkereséssel fordult a Velencei Bizottsághoz 2026.06.22.12:28 / Debreciner
A nap száma: 20 millióba kerül Ákos koncertje a Debreceni Virágkarneválon 2026.06.22.09:08 / Kántor-Újvári Gerda
Magyarország jobban látszik közelről – Médiaszemle a független helyi sajtóból – 2026 huszonötödik hete 2026.06.21.14:14 / Médiaszemle