112 milliárd forint állami támogatás Debrecen – a város kapja vagy az akkumulátorgyárak? – RTL Híradó
Papp László polgármester tájékoztatása szerint a pénz nagy részét út- és vasúti fejlesztésekre fordítják, de azt ígérte, hogy a helyiek életszínvonalát is javítják a támogatásból. Az LMP szerint azonban ezt a pénzt a kormány a városba települő akkumulátorgyárak kiszolgálására adja.












