Az elmúlt hónapokban nemcsak nyaralni vágyók kerestek itt szállást, méghozzá hosszútávra, hanem a külföldi vendégmunkásokat toborzó cégek is. Már megszálltak külföldi munkavállalók a városban, és a hajdúszoboszlóiak azt beszélik, még többre lehet számítani – számolt be riportjában az RTL Híradó.
További részletek az RTL oldalán olvashatók.












