A NAP KÉPE Lemente… – Debrecen, Vágóhíd utcai felüljáró 2023-04-23 7:58 du. Debreciner Ahol fény van, ott feltűnnek az árnyékok is. Debrecen, Vágóhíd utcai felüljáró Koppányi Szabolcs A NAP KÉPE rovatunk korábbi fotói itt láthatók. Ha fontosnak tartod, hogy a Debreciner folytathassa a munkáját, akkor támogasd! Rajtad múlik! A NAP KÉPEDebrecenközlekedés PrevElőző Se eső, se pénzeső – Nyolcadik alkalommal sütöttek hurka-pitét Polgár főterén KövetkezőNext Állótábla a városháza előtti villamosmegállónál
Jön a jegyrendszer a közmeghallgatásokon – Súlyosan korlátozná a társadalmi részvételt Debrecen vezetése 2026.06.23.16:55 / Polgár Tóth Tamás
Nem hagyhatjuk figyelmen kívül a vidéki Magyarország újságírását – a Független Helyi Lapok Közösségének közleménye 2026.06.23.16:35 / Debreciner
Feloszlatást kezdeményez két képviselő – utoljára ülésezhet Debrecen közgyűlése a hosszú nyári szünetük előtt 2026.06.23.08:10 / Kántor-Újvári Gerda
Polgáron inkább vállalják a törvénysértést, de nem emelik meg a városvezetés fizetését 2026.06.22.19:41 / Polgár Tóth Tamás
Ellenzi a lakóházak melletti akkubontást Hajdúhadház tiszás országgyűlési képviselője is 2026.06.22.13:42 / Polgár Tóth Tamás