Zsúfolt villamoson tartanak a fiatalok például a Debreceni Egyetem orvosképzésére. Az egyetem klinikai központjában amúgy jelenleg éppen látogatási tilalom van, állítólag az influenza és a covid miatt.

Könnyü Hella
Arra emlékeztek, hogy Pósán László (Fidesz) országgyűlési képviselő szerint „Debrecen a közösségi közlekedés új fővárosa”, s példát mutat a magyarországi városoknak? Ezt 22 hónapja mondta.
Akkor sem volt igaz. Se előtte, se azóta.
A NAP KÉPE rovatunk korábbi fotói itt láthatók.












