Ezt a kínai vállalat közügyekért felelős hazai vezetője erősítette meg az ATV Híradónknak. Egyúttal azt ígérik, hogy 3 éven belül elindulhat a gyártás a debreceni üzemben. Közben az ellenzéki pártok továbbra is tiltakoznak a beruházás ellen.
További részletek az ATV riportjában láthatók.
A CATL kínai akkumulátorgyár debreceni ügyeiről itt olvashatod a Debreciner cikkeit.












