
Mutatunk néhány friss fotót a jelenlegi intenzív műkövezési munkálatokról, ám több képet a látványtervekből, hogy megnézhessék olvasóink, miként fog mutatni egy hónap múlva a belvárosnak ez a része.
Kedves olvasóink, érdemi hozzászólásaikat várjuk közösségi oldalunkon!

uft.hu

Lia


Lia


Lia


Lia


Lia


Lia


Lia

Kapcsolódó cikkek:
– „Zöld sziget” készül Debrecen belvárosában
– Kő kövön marad? – Alakul a kiterjesztett debreceni sétálóövezet
– Ilyen lesz az idősek nélküli város – látványtervek Debrecenből
CSAK VELED együtt tudjuk garantálni, hogy az újságíró és a szerkesztő munkájába ne szólhasson bele más, csak Te, az olvasó. Egy hónapra csak 1000 forint. Támogasd előfizetéseddel a Debrecinert! Köszönjük!












