Hajdú-bihari egyéni választókerületi országgyűlési képviselők (Fidesz)
– Bodó Sándor
– Kósa Lajos
– Pósán László
– Tasó László
– Tiba István
– Vitányi István
Országos pártlistáról a parlamentbe került debreceni kötődésű országgyűlési képviselők
– Halász János (Fidesz) – nem tett ki a közösségi oldalára nőnapi köszöntést
– Varga Zoltán (DK)
A SZEMEDNEK HIGGY! rovatunk korábbi publikációi itt láthatók.












