Szintén október 14-én, a kora esti órákban gyertya- és telefonfény mellett vonulnak a debreceni diákok a város utcáin, a részletek itt találhatók.
A Debreciner fotóit Könnyü Hella és Lia készítette.
Lia
Lia
Lia
Lia
Lia
Lia
Lia
Lia
Lia
Lia
Lia
Lia
Lia
Lia
Lia
Lia
Lia
Lia
Lia
Lia
Lia
Könnyü Hella
Könnyü Hella
Könnyü Hella
Könnyü Hella
Könnyü Hella
Könnyü Hella
Könnyü Hella
Könnyü Hella
Könnyü Hella
Könnyü Hella
Könnyü Hella
Könnyü Hella
Könnyü Hella
Könnyü Hella
Könnyü Hella
Könnyü Hella
Kapcsolódó anyagok:
– Gyertya- és telefonfény mellett vonulnak péntek este a debreceni diákok
– Élőláncra készülnek a debreceni Fazekas Mihály Gimnázium diákjai
– Tanárok és diákok feketében – Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
– Október 14-re sztrájkot hirdet a Pedagógusok Szakszervezete
– Akit az istenek gyűlölnek, nevelővé teszik – avagy az én szolidaritásom
– Átadták a jogsérelmekről szóló beadványt a pedagógus szakszervezetek Kozma Ákos ombudsmannak












