
facebook.com/drpappl
Spontánnak legkevésbé sem mondható ünneplés volt csütörtökön délelőtt Papp László polgármesteri hivatalában, a munkahelyén. Ezt igazolja a miniszterelnök köszöntő bejelentkezésének videója is, amit a debreceni fideszes városvezető osztott meg a közösségi oldalán.

facebook.com/drpappl
A MOSOLYALBUM rovatunk korábbi fotói itt láthatók.












