Kora esti séta Debrecenben, a Mikepércsi úti, munka utáni forgalomban, füstölgő autók reflektorfénye és kémények között, ahonnan felcaplatva a vasúti felüljáróra szippanthatunk egy jókorát a …
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
Kora esti séta Debrecenben, a Mikepércsi úti, munka utáni forgalomban, füstölgő autók reflektorfénye és kémények között, ahonnan felcaplatva a vasúti felüljáróra szippanthatunk egy jókorát a …
Ráférne némi fényesítés a debreceni Hal közre.
Debrecen lomb- és lomtalanításban is otthon van. Úgy tűnik, míg a zöldfelület csökken városszerte, addig a limlom nő – egy darabig. Ám lehet vigyázni!
Itt van újra, kinek szép, kinek nem. Tán itt is marad majd.
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved