VÁROS-KÉP

Kora esti séta Debrecenben, a Mikepércsi úti, munka utáni forgalomban, füstölgő autók reflektorfénye és kémények között, ahonnan felcaplatva a vasúti felüljáróra szippanthatunk egy jókorát a …

Debrecen lomb- és lomtalanításban is otthon van. Úgy tűnik, míg a zöldfelület csökken városszerte, addig a limlom nő – egy darabig. Ám lehet vigyázni!

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!