A Momentum előterjesztését fél óra vitát követően a Fidesz-frakció módosító javaslatával fogadta el Debrecen közgyűlése.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
A Momentum előterjesztését fél óra vitát követően a Fidesz-frakció módosító javaslatával fogadta el Debrecen közgyűlése.
Papp László polgármester nem értette a kérdést, ezért kihívta az asztalukhoz a Momentum képviselőjét a Civaqua-terv kapcsán. Kiderült, hogy végül a Kósa Lajos elnökölte egyesülethez …
A DK-MSZP-Párbeszéd-Szolidaritás szövetség és a Civil Fórum kapja meg a liláknak ígért felügyelőbizottsági helyeket – állítja Mándi László.
Részben új, ám kibővült városvezetés irányítja mától Debrecent.
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved