Önkormányzati képviselőket neveznek az ellenzék kiválasztási folyamatára. Az 1-es választókerületben Szabó Bence, a 2-esben Mándi László, a 3-asban pedig Kosztin Mihály indul.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
Önkormányzati képviselőket neveznek az ellenzék kiválasztási folyamatára. Az 1-es választókerületben Szabó Bence, a 2-esben Mándi László, a 3-asban pedig Kosztin Mihály indul.
Kulcsár Gergely további sorsa nem befolyásolja a momentumosok döntését. Kiss László megyei koordinátor nyilatkozott a Debrecinernek.
A párt országos vezetése teljesen megbízik a debreceni momentumosokban és döntéseikben, a helyi választási szövetségalkotásukban is. Ám még nem végleges, hogy a Jobbik politikusa lesz …
Kosztin Mihály szerint a Fidesz semmit sem csinál a városban, ezzel szemben ő mindent megcsinálna. Az esővízelvezetés és az utak állapota mellett a közmunkások helyzete …
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved