Korbeák György egy nappal azután, hogy megdicsérte saját képviselői munkáját, nem ment el a debreceni közgyűlés ülésére.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
Korbeák György egy nappal azután, hogy megdicsérte saját képviselői munkáját, nem ment el a debreceni közgyűlés ülésére.
Korbeák György Debrecenben önkormányzati képviselő a Fidesz–KDNP színeiben. A városvezetés szerint egyelőre nincs teendőjük az üggyel kapcsolatban. FRISSÍTÉS: Korbeák lemondását követeli a Szikra Mozgalom.
A város oktatásfejlesztési programjáról szólt a tájékoztató, ám a polgármester készséggel válaszolt a Debreciner más témájú kérdéseire is. Lesz-e nyílt vita a kihívóival? Folyik-e fideszes …
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved