Olyan nincs, hogy visszaeső? Vagy az önkormányzat kivételt képez, mentesül? Tiszta szégyen.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
Olyan nincs, hogy visszaeső? Vagy az önkormányzat kivételt képez, mentesül? Tiszta szégyen.
Egy ideérkező vendég számára sem épp kedvező látvány.
Az „éber hatóság” a mi adóforintjainkból bohóckodik és fontoskodik éppen mi, mint állampolgárok ellenében.
Elrettentő hatással lenne egy térfigyelő kamera valamelyik villanyoszlopon?
A fák is megfogyatkoztak, sok kiszáradt, a gyűrűk üresen maradtak, nem ültettek beléjük új fákat, csak a gyom és szemét díszeleg bennük.
Jól emlékszem, hogy egykoron még új korában harangjáték hallatszott az órából bizonyos időpontokban, talán déli 12-kor?
A kivitelezés során gondosan ügyeltek az útpálya eredeti állapotának megóvására, nagy figyelmet fordítottak a kátyúk és a kipergett kövek megőrzésére is.
A buszsofőröknek ez az épület szolgált pihenőhelyül, de itt lehetett megvásárolni a havi buszbérleteket is.
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved