A debreceni óriáskerék forog magában, gyakran meg-megállva, majd újra indulva, üresen. De szépen! Boldog karácsonyt, Debrecen!
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
A debreceni óriáskerék forog magában, gyakran meg-megállva, majd újra indulva, üresen. De szépen! Boldog karácsonyt, Debrecen!
Lankadatlanul folytatódik a Budapesttel összehasonlító kormánypárti kommunikáció a „másik” fővárosban.
Elszámoltatás. Orbán Viktor ugyan a Miniszterelnökség budai épületébe rendelte őket, ám a legfőbb téma a Fidesz választási szereplése.
Miniszter, államtitkár, országgyűlési alelnök, országos gazdaelnök, megyei elnök…
Követőivel és kedvelőivel is tudatta ezt a közösségi hálón a debreceni politikus.
Még szerencse, hogy nem ennek a térképnek az alapján keresik a pilóták a debreceni repülőteret.
Ezeket a fotókat mind ő osztotta meg magáról, hogy megnézhessék az emberek.
A politikusok azért teszik fel magánéleti fotóikat a közösségi oldalaikra, hogy minél többen láthassák azokat. Íme!
Sok időt nem pazaroltak arra a hajdú-bihari fideszes – mert innen másmilyen nincs – honatyák (marketingesei), hogy valami eredeti, netán a lakóhelyükhöz némileg kötődő ünnepi …
Kósa Lajos országgyűlési képviselő (Fidesz) négy szatyor ajándékot vitt a debreceni rászorulóknak, illetve a karitatív gyűjtőládába. Tévéstáb, fotósok, médiamunkások várták a kormánysajtótól.
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved