Ha esik némi eső…
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
Vannak, akik szerint a hideg miatt ilyen a nemrégiben odaépített tó színe. De hol van még a hideg?
Arról hallgat a helyi hatalom, mikor és hogyan akarja megoldani a szégyenteljes, évtizedek óta romló állapotokat.
Fontos figyelmesség ez akkor, amikor tömegek látogatnak a temetőbe. Esetleg a helyének kiválasztását kísérhette volna nagyobb figyelem. De nem biztos. Jól van ez így.
A Széchenyi utcai buszmegállóban is, ahol korábban rendszeresen aludt egy férfi.
Bár végül a negyedik helyen végeztek, de így is emlékezetes marad a Debrecenben tartott verseny.
Elköltözött eddigi helyéről, a Dósa nádor térről a megyei napilap, a Hajdú-bihari Napló szerkesztősége. Tart a takarítás.
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved