Debrecenben – ahogy szerte az országban – lankadatlanul folytatódik a Fidesz-kormány plakátkampánya.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
Debrecenben – ahogy szerte az országban – lankadatlanul folytatódik a Fidesz-kormány plakátkampánya.
Vagy talán a napok óta eltűnt hó olvad a plafonról?
A Csapó utca és a főtér (Piac utca) torkolatában.
Az oroszoknak? Esetleg a debreceni városvezetésnek kellene gondoskodni a síktalanításról? Miért nem csinálja, akinek dolga lenne? És megbüntetik emiatt?
Matolcsy György korábbi jegybankelnök fia arra biztat a ragasztvány szerint, hogy a Fidesz jelöltjeire adják voksukat a debreceniek az idei országgyűlési választáson.
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved