Ma van az utolsó nap.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
Nem akar alábbhagyni az elmebaj, a stop-akció, kerül, amibe kerül.
1183-mal emelkedett az azonosított fertőzöttek száma az elmúlt 72 órában Magyarországon.
Szavazni még ma és holnap lehet.
Szervezett módon nem akadályozták a fellépését, de 4-5 személy folyamatos bekiabálásokkal zavarta a politikust.
Inkább szemébe néz idegennek, fájdalomnak, bárminek! Már nem fél, csak félt.
Véleményük szerint, ha a csak a pártok törzsszavazói vesznek részt az előválasztáson, akkor nem sikerül kiválasztani Orbán és az egyéni körzetek fideszes jelöltjeinek legesélyesebb kihívóját.
Úgy tudjuk, Bangóné Borbély Ildikót a szavazás élelmiszercsomagok osztásával történő befolyásolása, Kiss Lászlót pedig rágalmazás miatt panaszolták be. Mindketten visszautasítják a vádakat.
Az eddigi legmagasabb részvétel pénteken.
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved