6884-gyel emelkedett az azonosított fertőzöttek száma az elmúlt 24 órában Magyarországon.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
6884-gyel emelkedett az azonosított fertőzöttek száma az elmúlt 24 órában Magyarországon.
A Momentum új elnöke szerint helyi, megyei szinten is lesz koordináció az ellenzék jelöltjei között, de ezt nehéz addig elkezdeni, amíg az országos kampány nem …
Az EcoPro BM alapítójának korábbi nyilatkozata alapján valószínű, hogy elsősorban a gödi Samsung-gyárnak fognak szállítani Debrecenből. A katódgyárnak a városra gyakorolt hatásairól egyelőre keveset tudunk, …
Az egykori debreceni Aranybika szálloda oldalában van egy nagy faláda, amiről hétköznap 15 órakor leveszik a lakatot egészen 19 óráig.
2012 novemberében jelent meg, december elején volt a debreceni könyvbemutató. Ebből idéz a videó.
7310-zel emelkedett az azonosított fertőzöttek száma az elmúlt 24 órában Magyarországon.
A művésznő szerint a színház egy olyan fórum és misztikus helyszín, amelyre a pandémia után is szükség lesz.
Salamon Gergő azt ígéri, megválasztása esetén prioritásként kezeli a hajdú-bihari tömegközlekedés rendbetételét. A politikus szerint példamutatással lehet tenni a bűnözés visszaszorításáért.
6849-cel emelkedett az azonosított fertőzöttek száma az elmúlt 24 órában Magyarországon.
Jó az étvágy!
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved