Már 2020-ban és 2021-ben sem nyitott ki, akkor a koronavírus-járványra hivatkoztak.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
Már 2020-ban és 2021-ben sem nyitott ki, akkor a koronavírus-járványra hivatkoztak.
Belvárosi kilátás.
Kósa Lajos szerint az országunkban „van minden, ami a demokratikus élethez kell”.
A két politikus között évek óta feszült a viszony. Értesüléseink szerint most mégsem volt ellenséges a hangulat, mindketten a megegyezésre törekedtek.
Már az első este több mint nyolcszáz érdeklődőt vonzott a program.
Megalakult az új kormány, és a jóérzésű embernek az jut eszébe látva a kormány tagjait és felelősségi köreiket, hogy: kecskére a káposztát, szinte minden szinten! …
Mi lenne, ha a világhírű írónőt nem szeretné oly nagyon a város és a vezetése? Talán beolvasztatnák a szobrát?
Nagyné Legény Ildikó sérelmezi, hogy nem írunk a város fejlesztéseiről. Az elmúlt években több alkalommal is kértünk interjút Szólláth Tibor polgármestertől a város fejlesztéseivel kapcsolatban, …
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved