Ezek a fotók augusztus 15-én készültek, néhány nappal azelőtt, hogy szerte az országból Debrecenre zúdul a virágkarneválra érkezők áradata – gondoljuk, nem gyalog.



De tavaly is készülhettek volna. Akkor Lépcsőzetes munkakezdés… – Debrecen egyetlen gyalogos aluljárója nemcsak mocskos, büdös, hanem balesetveszélyes is címmel mutattuk meg az éppen aktuális állapotokat, a romlás akkori stádiumait.

A debreceni aluljáróról számos alkalommal jelentettünk meg elborzasztó fotókat az utóbbi években. Mindhiába.




A NAP KÉPE rovatunk korábbi fotói itt láthatók.












