A NAP KÉPE Töretlenül folytatódik Debrecen belvárosának szisztematikus fásítása 2025-04-08 6:14 du. Debreciner A fotó a régi pláza mellett készült 2025. április 8-án. Fotó: Kántor-Újvári Gerda A NAP KÉPE rovatunk korábbi fotói itt láthatók. A NAP KÉPEbelvároskerékpártvároskép PrevElőző Újabb 53 milliárdot ad a kormány a debreceni CATL-akkumulátorgyárnak otthont adó ipari park fejlesztésére KövetkezőNext A nap száma: 5 ezer rászoruló család Debrecenben
Jön a jegyrendszer a közmeghallgatásokon – Súlyosan korlátozná a társadalmi részvételt Debrecen vezetése 2026.06.23.16:55 / Polgár Tóth Tamás
Nem hagyhatjuk figyelmen kívül a vidéki Magyarország újságírását – a Független Helyi Lapok Közösségének közleménye 2026.06.23.16:35 / Debreciner
Feloszlatást kezdeményez két képviselő – utoljára ülésezhet Debrecen közgyűlése a hosszú nyári szünetük előtt 2026.06.23.08:10 / Kántor-Újvári Gerda
Polgáron inkább vállalják a törvénysértést, de nem emelik meg a városvezetés fizetését 2026.06.22.19:41 / Polgár Tóth Tamás
Ellenzi a lakóházak melletti akkubontást Hajdúhadház tiszás országgyűlési képviselője is 2026.06.22.13:42 / Polgár Tóth Tamás