Április 3-án 18 órától tartottuk az Akkuváros – Gyárak a kert végében című dokumentumfilmünk premier előtti vetítését a Baross16 közösségi terében és a szomszédos Malter bárban is egyszerre, hogy minél többen láthassák. A filmünket pódiumbeszélgetés követte, amiről videót készítettünk és hamarosan azt is láthatóvá tesszük.
Az Akkuvárost mindenki ingyen megtekintheti, a Debreciner dokumentumfilmjének világpremierje ma – április 4-én – 18 órakor lesz a videócsatornánkon: https://youtu.be/51mUAJDr174

Vetítés és pódiumbeszélgetés Budapesten
Április 7-én 18 órakor a Magyar Hang hetilap közösségi termében (1096 Thaly Kálmán utca 22-24.) vetítjük először filmünket Budapesten. Az Akkuváros megtekintése után itt is pódiumbeszélgetést tartunk, amelyen részt vesz Kozma Éva, a Mikepércsi Anyák a Környezetért Egyesület elnöke, filmünk egyik szereplője, valamint Polgár Tóth Tamás, a Debreciner szerkesztője, az Akkuváros rendezője. Moderál: Bereczki Boldizsár, a Debreciner újságírója, a film egyik készítője. Minden érdeklődőt szeretettel várunk ide is!

Kérjük, segítsék a rendezvény szervezését azzal, hogy regisztrálnak az eseményünkre: https://forms.gle/wTtYUBDdiWu5D5Vr7
A budapesti vetítés Facebook-eseménye itt található.
Kérjük támogatását a Debreciner megmaradásához!
A debreceni és a budapesti vetítés is ingyenes. Az Akkuváros című dokumentumfilmet bárki megnézheti ingyen a videócsatornánkon. DE! A Debreciner szerkesztősége kéri mindazokat, akik megtehetik, támogassák a szerkesztőség munkáját! Legyenek előfizetői az újságnak! Havi kétezer forint az csak napi alig 70: kevesebb egy kifli áránál. Ide várunk mindenkit.

A Debreciner sorsa, a szerkesztőség működése, további létezése, hasonló dokumentumfilmek elkészülte CSAK az olvasóinkon múlik. Ha úgy akarják, akkor lesz Debrecenben független, kritikus, hiteles sajtó. Önöknek, önökkel, kedves olvasóink! Köszönjük!













