Korábban évekig elkerülte Debrecent, nem látta okát annak, hogy a Fidesz „fővárosában” tiszteletét tegye, megköszönje a pártjára voksoló debreceni polgároknak ezt az irracionális ragaszkodást. Debrecenben 28 év óta folyamatosan minden választást megnyert a Fidesz. Most azonban mintha szorulna a kapca…
HELYBENJÁRÁS – KAMPÁNYNAPLÓ 24.
Orbánt pedig visszatapsolják
Korábban évekig elkerülte Debrecent, nem látta okát annak, hogy a Fidesz „fővárosában” tiszteletét tegye, megköszönje a pártjára voksoló debreceni polgároknak ezt az irracionális ragaszkodást. Debrecenben 28 év óta folyamatosan minden választást megnyert a Fidesz. Most azonban mintha szorulna a kapca…












