A NAP KÉPE Nyitásra várnak a belvárosi turi előtt 2025-08-07 5:46 du. Debreciner Csütörtökönként van új árukészlet. Debrecen, Csapó utca. Fotó: Kántor-Újvári Gerda A NAP KÉPE rovatunk korábbi fotói itt láthatók. A NAP KÉPE PrevElőző „A kertvárosi nyugalom feladása az ára annak, hogy az unokáink Debrecenben maradjanak” – Interjú Herdon Istvánnal KövetkezőNext „Nem a cigányt kellene látni a másikban, hanem az embert” – Interjú Oláh Józseffel, a Parno Graszt zenekar vezetőjével
Jön a jegyrendszer a közmeghallgatásokon – Súlyosan korlátozná a társadalmi részvételt Debrecen vezetése 2026.06.23.16:55 / Polgár Tóth Tamás
Nem hagyhatjuk figyelmen kívül a vidéki Magyarország újságírását – a Független Helyi Lapok Közösségének közleménye 2026.06.23.16:35 / Debreciner
Feloszlatást kezdeményez két képviselő – utoljára ülésezhet Debrecen közgyűlése a hosszú nyári szünetük előtt 2026.06.23.08:10 / Kántor-Újvári Gerda
Polgáron inkább vállalják a törvénysértést, de nem emelik meg a városvezetés fizetését 2026.06.22.19:41 / Polgár Tóth Tamás
Ellenzi a lakóházak melletti akkubontást Hajdúhadház tiszás országgyűlési képviselője is 2026.06.22.13:42 / Polgár Tóth Tamás