Jó lenne, ha a debreceniek végre megtanulnák, hogy az utca nem szórakozásra és művelődésre van, hanem azért, hogy járjunk rajta. No nem gyalog vagy kerékpárral. Autóval.
GYÖKEREK A TÉRKŐ ALATT
Ne álljunk meg itt! Legyen zárt térben a debreceni virágkarnevál!
Jó lenne, ha a debreceniek végre megtanulnák, hogy az utca nem szórakozásra és művelődésre van, hanem azért, hogy járjunk rajta. No nem gyalog vagy kerékpárral. Autóval.












