Ha a saját cégük is azt híreli, hogy itt bizony bukni fognak, éppen itt, Debrecenben, akkor ők most mi a fenét csináljanak?! Esetleg elkezdjenek emberekkel találkozva kampányolni?
HELYBENJÁRÁS – KAMPÁNYNAPLÓ 10.
Megzakkant a debreceni Fidesz ma reggelre
Ha a saját cégük is azt híreli, hogy itt bizony bukni fognak, éppen itt, Debrecenben, akkor ők most mi a fenét csináljanak?! Esetleg elkezdjenek emberekkel találkozva kampányolni?












