HELYBENJÁRÁS – KAMPÁNYNAPLÓ 10.

Megzakkant a debreceni Fidesz ma reggelre

Ha a saját cégük is azt híreli, hogy itt bizony bukni fognak, éppen itt, Debrecenben, akkor ők most mi a fenét csináljanak?! Esetleg elkezdjenek emberekkel találkozva kampányolni?

CSAK ELŐFIZETŐKNEK!

Ha még nem előfizetőnk, akkor ITT választhat a lehetőségek közül.
Ha már előfizetőnk, akkor lépjen be a fiókjába ITT, s elolvashatja a cikket!

Ha a saját cégük is azt híreli, hogy itt bizony bukni fognak, éppen itt, Debrecenben, akkor ők most mi a fenét csináljanak?! Esetleg elkezdjenek emberekkel találkozva kampányolni?

CSAK ELŐFIZETŐKNEK!

Ha még nem előfizetőnk, akkor ITT választhat a lehetőségek közül.
Ha már előfizetőnk, akkor lépjen be a fiókjába ITT, s elolvashatja a cikket!

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék