A helyi választási kampány lufija már azelőtt leeresztett, hogy felröppenthették volna nagy üdvrivalgások közepette. A Fidesz már most ünnepel minden utcaszegletet, amit majd valamikor kiegyenesítenek, a Tisza meg hirtelen felismeréssel felháborodik mindazon, ami már 10-20 éve is így volt. Ki van itthon?
HELYBENJÁRÁS – KAMPÁNYNAPLÓ 23.
Kényszerkampány – Debrecen közgyűlésében mindenki fideszes?
A helyi választási kampány lufija már azelőtt leeresztett, hogy felröppenthették volna nagy üdvrivalgások közepette. A Fidesz már most ünnepel minden utcaszegletet, amit majd valamikor kiegyenesítenek, a Tisza meg hirtelen felismeréssel felháborodik mindazon, ami már 10-20 éve is így volt. Ki van itthon?












