Helyben vagyunk – Bemutatta kisfilmjét a Manír

Egy pop-up sorozat első állomása volt a debreceni esemény. VIDEÓ

A Manír informális csoport indulását és eddigi főbb aktivitásait ismerteti meg az a saját magukról készült kisfilm, amelynek nyilvános bemutatója szeptember 17-én volt a Malterben. A Helyben vagyunk című 20 perces dokufilm a GYIÖT (Gyermek- és Ifjúsági Önkormányzati Társaság) támogatásával készült.

Manír
Premier a Malterben – Fotó: NT

Bár a kisfilm egyfajta időutazást is kínál a helyi underground világába, a Manír legkevésbé a múlt, inkább a jelen, sőt a jövő, egy izgalmas lehetőség a debreceni fiatalok számára. A kisfilm megtekinthető itt is:

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék