Új adással jelentkezik a Térkő, a Debreciner műsora, amelyben újságírók beszélgetnek az elmúlt hetek közéleti aktualitásairól.
A negyedik részben Bereczki Boldizsár, Kántor-Újvári Gerda és Polgár Tóth Tamás, a Debreciner újságírói megbeszélték, mit lehet tudni az immár hivatalosan is megerősített Fidesz-jelöltekről, de szóba került a hajdúsámsoni testület döntése a nem létező Tisza-adóról is.
Emelett felelevenítették egy olvasó tapasztalatait a debreceni egészségügyi ellátásról és egy nyíradonyi roma nemzetiségi képviselő küzdelmét egy holokauszt-emléktábla állításáért.
A Térkő korábbi adásait itt tekinthetik meg.












