A Telex kérdésére a Hajdú-Bihar Vármegyei Kormányhivatal megerősítette ezt. Mint írták, a Hajdú-Bihar Vármegyei Kormányhivatal munkavédelmi szakemberei közérdekű bejelentés alapján folytattak helyszíni ellenőrzést. „A hatóság a helyszíni ellenőrzései során a jogszabályi előírások betartását vizsgálja, és amennyiben jogsértést tapasztal, szigorúan lép fel. Tekintettel arra, hogy a bejelentés alapján indult vizsgálat még folyamatban van, a kormányhivatal további tájékoztatást az ügyben nem adhat.”
Az ügy vélhető előzményéről a Debreciner is beszámolt.

További részletek a Telex cikkében olvashatók.












