T. Cím!
Ezt a kis Minit valaki valamikor a debreceni Doberdó utcán felejtette.
Azóta fizetőssé „léptették elő” a parkolót. A kis Mini még a felfestést is akadályozta, tehát valóban nem ma hagyták ott.
Annak rendje és módja szerint meg is büntették a bátor ellenőrök…

Egyszer…
Kétszer…
Ötször…
Tízszer…
És még ki tudja hány cédulát fújt el a szél.
Mi értelme ennyi büntetőt odatenni, amikor a vak is látja, hogy egy – ki tudja mi miatt – elhagyott autóról van szó? Ki fogja kifizetni a horror büntetést?
(Igaz, útban nincs senkinek, mert napközben szinte üresek a parkolók.)
Üdv: J.L.György

Köszönjük olvasónk levelét és fotóit! Másokat is biztatunk, ha van a köz érdeklődésére számot tartó javaslatuk, képük, videójuk, akkor osszák meg velünk, küldjék el ide: [email protected]! A beküldők inkognitóját kérésükre tiszteletben tartjuk.
AZ OLVASÓ ÍRJA rovatunk további publikációi itt találhatók.












