AZ OLVASÓ ÍRJA

Azóta fizetőssé „léptették elő” a parkolót

Mi értelme ennyi büntetőt odatenni, amikor a vak is látja, hogy egy - ki tudja mi miatt - elhagyott autóról van szó?

T. Cím!

Ezt a kis Minit valaki valamikor a debreceni Doberdó utcán felejtette.

Azóta fizetőssé „léptették elő” a parkolót. A  kis Mini még a felfestést is akadályozta, tehát valóban nem ma hagyták ott.

Annak rendje és módja szerint meg is büntették a bátor ellenőrök…

közlekedés, parkolás
Olvasónk küldte

Egyszer…

Kétszer…

Ötször…

Tízszer…

És még ki tudja hány cédulát fújt el a szél.

Mi értelme ennyi büntetőt odatenni, amikor a vak is látja, hogy egy – ki tudja mi miatt – elhagyott autóról van szó?  Ki fogja kifizetni a horror büntetést? 

(Igaz, útban nincs senkinek, mert napközben szinte üresek a parkolók.)

Üdv: J.L.György

közlekedés, parkolás
Olvasónk küldte

Köszönjük olvasónk levelét és fotóit! Másokat is biztatunk, ha van a köz érdeklődésére számot tartó javaslatuk, képük, videójuk, akkor osszák meg velünk, küldjék el ide: [email protected]! A beküldők inkognitóját kérésükre tiszteletben tartjuk.

AZ OLVASÓ ÍRJA rovatunk további publikációi itt találhatók.

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék