AZ OLVASÓ MONDJA

A választásoktól a kocsmabezárásokig

Az első vendég Lénárt Attila. VIDEÓ

Új beszélgetés-sorozatot indít a Debreciner AZ OLVASÓ MONDJA címmel, az első vendég Lénárt Attila, aki történészi tanulmányait folytatja a Debreceni Egyetemen és a vendéglátásban dolgozik.

A legutóbbi napok közéleti történései adták a beszélgetés témáit:

Rájuk számítottunk? Megnevezte jelölt-jelöltjeit a 2026-os országgyűlési választásra a Tisza Párt.

Sorcsere. Mind a három jelenlegi országgyűlési képviselőjét le akarja cserélni a Fidesz Debrecenben, Orbán Viktor szerint fiatalítaniuk kell.

Mindig magasabbra! Mindenféle emelésekről döntött a debreceni közgyűlés, ahol nem igazán kezdeményező a helyi oppozíció.

Ajándékok a pápának. Rómába utazott a város népes delegációja Papp László polgármester vezetésével. Ki fizeti az utat?

Szóba került még az egyetemi ifjúság passzivitása és a vendéglátás egyre nehezebb helyzete is.

Lénárt Attilával Porcsin Zsolt beszélgetett a Debreciner szerkesztőségében 2025. november 27-én.

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék