Új beszélgetés-sorozatot indít a Debreciner AZ OLVASÓ MONDJA címmel, az első vendég Lénárt Attila, aki történészi tanulmányait folytatja a Debreceni Egyetemen és a vendéglátásban dolgozik.
A legutóbbi napok közéleti történései adták a beszélgetés témáit:
Rájuk számítottunk? Megnevezte jelölt-jelöltjeit a 2026-os országgyűlési választásra a Tisza Párt.
Sorcsere. Mind a három jelenlegi országgyűlési képviselőjét le akarja cserélni a Fidesz Debrecenben, Orbán Viktor szerint fiatalítaniuk kell.
Mindig magasabbra! Mindenféle emelésekről döntött a debreceni közgyűlés, ahol nem igazán kezdeményező a helyi oppozíció.
Ajándékok a pápának. Rómába utazott a város népes delegációja Papp László polgármester vezetésével. Ki fizeti az utat?
Szóba került még az egyetemi ifjúság passzivitása és a vendéglátás egyre nehezebb helyzete is.
Lénárt Attilával Porcsin Zsolt beszélgetett a Debreciner szerkesztőségében 2025. november 27-én.












