HELYBENJÁRÁS – KAMPÁNYNAPLÓ 19.

A kínaiak már a plakáton vannak?

A fideszes fővárosi, tehát a debreceni városvezetés nem most kínaizódott össze, amikor a város buszmegállóit ellepték a hekkelt plakátok, nem is akkor, amikor bejelentették a brutálisan nagy és hatalmas üdvrivalgásra igényt tartó akkugyári fejlesztéseket, hanem már legalább két évvel korábban, amikor elkezdték a tárgyalásokat a Debrecenben felépítendő környezetveszélyes megaberuházásokról, csak éppen mélyen hallgattak róla, véletlenül sem vonták be a debreceni lakosokat az előkészületekbe, tudatosan titkoltak mindent, de mindent az itt élők, az akkor még többségében a fideszes választóik elől. Soroljam a neveiket?

CSAK ELŐFIZETŐKNEK!

Ha még nem előfizetőnk, akkor ITT választhat a lehetőségek közül.
Ha már előfizetőnk, akkor lépjen be a fiókjába ITT, s elolvashatja a cikket!

A fideszes fővárosi, tehát a debreceni városvezetés nem most kínaizódott össze, amikor a város buszmegállóit ellepték a hekkelt plakátok, nem is akkor, amikor bejelentették a brutálisan nagy és hatalmas üdvrivalgásra igényt tartó akkugyári fejlesztéseket, hanem már legalább két évvel korábban, amikor elkezdték a tárgyalásokat a Debrecenben felépítendő környezetveszélyes megaberuházásokról, csak éppen mélyen hallgattak róla, véletlenül sem vonták be a debreceni lakosokat az előkészületekbe, tudatosan titkoltak mindent, de mindent az itt élők, az akkor még többségében a fideszes választóik elől. Soroljam a neveiket?

CSAK ELŐFIZETŐKNEK!

Ha még nem előfizetőnk, akkor ITT választhat a lehetőségek közül.
Ha már előfizetőnk, akkor lépjen be a fiókjába ITT, s elolvashatja a cikket!

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék