A fideszes fővárosi, tehát a debreceni városvezetés nem most kínaizódott össze, amikor a város buszmegállóit ellepték a hekkelt plakátok, nem is akkor, amikor bejelentették a brutálisan nagy és hatalmas üdvrivalgásra igényt tartó akkugyári fejlesztéseket, hanem már legalább két évvel korábban, amikor elkezdték a tárgyalásokat a Debrecenben felépítendő környezetveszélyes megaberuházásokról, csak éppen mélyen hallgattak róla, véletlenül sem vonták be a debreceni lakosokat az előkészületekbe, tudatosan titkoltak mindent, de mindent az itt élők, az akkor még többségében a fideszes választóik elől. Soroljam a neveiket?
HELYBENJÁRÁS – KAMPÁNYNAPLÓ 19.
A kínaiak már a plakáton vannak?
A fideszes fővárosi, tehát a debreceni városvezetés nem most kínaizódott össze, amikor a város buszmegállóit ellepték a hekkelt plakátok, nem is akkor, amikor bejelentették a brutálisan nagy és hatalmas üdvrivalgásra igényt tartó akkugyári fejlesztéseket, hanem már legalább két évvel korábban, amikor elkezdték a tárgyalásokat a Debrecenben felépítendő környezetveszélyes megaberuházásokról, csak éppen mélyen hallgattak róla, véletlenül sem vonták be a debreceni lakosokat az előkészületekbe, tudatosan titkoltak mindent, de mindent az itt élők, az akkor még többségében a fideszes választóik elől. Soroljam a neveiket?












