Ma – december 8-án – hétfő van, s akár már két gyertya is éghetne a négyből, hogy egyre több fény mutathassa az ünnep közeledtét.

Tudomásunk szerint nincs olyan szabály, ami tiltaná a hétköznapi gyertyagyújtást. A debreceni belvárosban találhatók esetében pedig attól sem kell tartani, hogy elfogynának az ünnepig – ugyanis elektromos áram adja a fényüket.
A NAP KÉPE rovatunk korábbi fotói itt láthatók.












