A NAP KÉPE Hazám, hazám… 2022-05-25 1:56 du. Debreciner Debrecen, Szombathi István utca. NT A NAP KÉPE rovatunk korábbi fotói itt láthatók. Ha fontosnak tartod, hogy a Debreciner folytathassa a munkáját, akkor támogasd! Rajtad múlik! A NAP KÉPEDebrecenvároskép PrevElőző Natura 2000-es terület szomszédságában található, fátlan erdőterületet építenének be Debrecen-Józsán KövetkezőNext Egy év alatt több mint 1200 koronavírus-fertőzött halt meg Hajdú-Bihar megyében – Részletes adatokat kapott az Átlátszó
Jön a jegyrendszer a közmeghallgatásokon – Súlyosan korlátozná a társadalmi részvételt Debrecen vezetése 2026.06.23.16:55 / Polgár Tóth Tamás
Nem hagyhatjuk figyelmen kívül a vidéki Magyarország újságírását – a Független Helyi Lapok Közösségének közleménye 2026.06.23.16:35 / Debreciner
Feloszlatást kezdeményez két képviselő – utoljára ülésezhet Debrecen közgyűlése a hosszú nyári szünetük előtt 2026.06.23.08:10 / Kántor-Újvári Gerda
Polgáron inkább vállalják a törvénysértést, de nem emelik meg a városvezetés fizetését 2026.06.22.19:41 / Polgár Tóth Tamás
Ellenzi a lakóházak melletti akkubontást Hajdúhadház tiszás országgyűlési képviselője is 2026.06.22.13:42 / Polgár Tóth Tamás