Kósa Lajos volt az első, aki elismerte: a magyar állam beszerezte a Pegasus nevű kiberfegyvert – vezeti fel a videót a 444.hu.
A magyar demokrácia utolsó reménye: Kósa Lajos – 444.hu
A Magyar Jeti legutóbbi műsora a Pegasus-sztoriról szól. VIDEÓ












