Két nappal azután, hogy Tóth József polgármestert is megszólaltatva a Debreciner elsőként megírta: Szembe megy a zárásról szóló kormányrendelettel Polgár DK-s polgármestere, az RTL Híradója is feldolgozta a témát.
Mint a ma esti híradóban is elhangzott, a DK-s Tóth József szerint ostoba és életszerűtlen a kormányrendelet. Az üzlettulajdonosok ennek ellenére nem vállalják be, hogy megszegjék a szabályokat, mert tartanak a büntetéstől. Amit egyébként a polgármester be is fizetne helyettük.












