„Többek között a magyar kormány vétója miatt bukott el az uniós terv, hogy 2050-re klímasemleges legyen Európa.
A Momentum debreceni szervezete felszólítja Papp Lászlót, Debrecen fideszes polgármesterét és Pajna Zoltánt, Hajdú-Bihar megyei közgyűlés fideszes elnökét, hogy velünk együtt ők is tiltakozzanak a kormány lépésével szemben!
Kétszázezer debreceni, gyermekeink, unokáink élhető jövője a tét!
Ez nem pártpolitikai kérdés! Erkölcsi kötelességünk a közös kiállás a klímavédelem szükségessége mellett!”













