Fotóztasd le magad otthon, csinálhatsz akár szelfit is, és küldd el nekünk a szerkesztoseg_KUKAC_debreciner_PONT_hu címünkre, s mi beveszünk abba a galériánkba, ahol azoknak a fotóit gyűjtjük, akik tudnak és akarnak is otthon maradni ezekben a koronavírusos időkben.

Csatlakozz hozzánk, s mi népszerűsítjük a jó példádat, hogy minél több követőre találhass, találhassunk!
Tehát a teendők:
1. Fotó készítése.
2. A fotó elküldése nekünk: szerkesztoseg_KUKAC_debreciner_PONT_hu
3. Örülés a megjelenésnek. 🙂
4. Dicsekvés másoknak: Otthon vagyok, jól vagyok!
+ Ha pedig más szöveggel üzennél, fogj egy papírlapot, írd rá, tartsd magad elé – és úgy fotózkodj!
Várunk szeretettel!















































