
Közösségi oldalán – több fotóval illusztrálva – adott hírt státuszának változásáról Bodó Sándor hajdú-bihari fideszes országgyűlési képviselő, aki 2018 óta államtitkár is egyben.
Eddig a pénzügyminisztériumban volt foglalkoztatáspolitikáért felelős államtitkár, holnaptól már az egyre több feladatot kapó Palkovics-minisztériumban folytatja kormányzati pályafutását.















