Több mint egymilliárd forint uniós pénzből újították fel, tavasították a debreceni Petőfi teret a városvezetés nagy dicsekvésére.
A debreceniek – nem csak a környéken lakók – szerint elmunkálkodhatna ott kevés pénzből egy-két határozott parkőr is, járőrözhetnének arra a debreceni polgárőrök netán. Kitalálhatná a városvezetés jól megfizetett tanácsadóinak valamelyike, milyen módokon lehetne visszafordítani a felújított tér gyors pusztulását.
Az alábbi fotókat PT olvasónk osztotta meg a Debreciner Facebook-oldalán.
PT
PT
PT
Biztatjuk olvasóinkat, ha van a köz érdeklődésére számot tartó javaslatuk, képük, videójuk, észrevételük, akkor osszák meg velünk, küldjék el ide: [email=”[email protected]”>[email protected][/email]! A beküldők inkognitóját kérésükre tiszteletben tartjuk.
AZ OLVASÓ ÍRJA rovatunk további publikációi itt találhatók.












