Hiába az idei év eleji közös indulás, 1956. október 23-át Debrecenben már külön ünnepelte a Demokratikus Koalíció, külön a Civil Fórum, külön az LMP-Momentum-MSZP-Nép Pártján-Szikra Mozgalom.
A különünnepléseikről a szervezetek maguk számoltak be a közösségi hálón, az ezeket tanúsító fotókat és szövegeket is ők osztották meg magukról, ők tartották fontosnak megjeleníteni.
LMP-Momentum-MSZP-Nép Pártján-Szikra Mozgalom
Civil Fórum Debrecen Egyesület












