A műsor itt látható-hallható:
A Debreciner szerkesztője a Klubrádió Hetes Stúdió című műsorában
Hardy Mihály, a Klubrádió főszerkesztője Polgár Tóth Tamással, a Debreciner szerkesztőjével, Juhász Dániellel, a Népszava újságírójával és Bolgár Györggyel beszélte meg az elmúlt hét legfontosabb eseményeit.












