Bodó Sándor (Fidesz) és Tasó László (Fidesz) is elbüszkélkedett vele a közösségi hálón.


A JÓ REGGELT, JÓ HÍR! alrovatunk korábbi örömeit itt találod!
Bodó Sándor (Fidesz) és Tasó László (Fidesz) is elbüszkélkedett vele a közösségi hálón.


A JÓ REGGELT, JÓ HÍR! alrovatunk korábbi örömeit itt találod!
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved